Твори студійців 2007-2012

Пейзажі

2 Ірина Смирнова. Сосна .Олівець sait

Ірина Смирнова. Сосна. 2008. Олівець

Рисунок

РИСУНОК – зображення на площині, створене засобами графіки.

Академічний рисунок – це і вид графіки як мистецтва і основа всіх видів образотворчого мистецтва. Без знань в царині рисунка художник не зможе професійно працювати.

Ми вивчаємо, що таке моделювання форми, сприйняття простору, світлотінь, рефлекс, лінійна та повітряна перспектива, різні техніки рисунка та матеріали (олівець, сангіна,сепія, пастель, акварель, туш-перо).

В арт студії LEONARDO ми не відступаємо від основ класичного художньої освіти. Основи рисунка викладаються для всіх. Міра поглиблення різна. Для вступу до творчих учбових закладів необхідно рисувати гіпси (орнаменти, голови, фігури), іншим, хто займається малюванням для себе, достатньо кілька занять рисунку.

Крім гіпсів в студії особливу увагу приділяємо натурному рисунку (швидкі начерки фігури – статичне положення та рух, сюжетні замальовки, портрети, пейзажі).

Проводимо заняття з вивчення ню (оголеної натури). Рисування фігури людини, вивчення її анатомічних особливостей – обов’язкова умова для ведення успішного учбового процесу. Вільне володіння подібними знаннями допомагають рисувати виразні професійні портрети і створювати оригінальні картини.