Твори студійців 2007-2012

Ню

1 Адріана Галецька. Ню sait

Адріана Галецька. Ню. 2011

Живопис

ЖИВОПИС (маля́рство, фр. peinture) – вид образотворчого мистецтва, пов'язаний з передачею зорових образів нанесенням фарб на тверді, гнучкі або тканеві поверхні, а також твори мистецтва, створені таким способом.

Найбільш поширені твори живопису, виконані на пласких або майже пласких поверхнях, таких як натягнуте на раму полотно, папір і т. д.

Види живопису: станковий (виконаний на станку-мольберті), монументальний (стінописи), декоративний (будь які розписи), мініатюра.

Живопис розрізнюють за стилями, жанрами. Серед жанрів найбільш популярні: натюрморт, пейзаж, портрет, ню (зображення оголеної натури).

Арт студія LEONARDO сповідує гарний смак та індивідуальний підхід до кожного, ми привчаємо розрізняти якісний живопис. В арт студії LEONARDO навчають основам живопису, класичного, сучасного. Студійці пишуть натюрморти, портрети, пейзажі.

Проводимо пленери – виїзди на природу, пишемо пейзажі з натури. Це привчає до мистецької дисципліни, висвітлює колорит. Проводяться майстер-класи з вивчення фігури людини, для цього студійці пишуть (олійними фарбами, аквареллю) та рисують оголену натуру (олівець, вугілля, сангіна).

Деякі твори народжуються під впливом відомих живописних шедеврів, деякі навіяні особистими фантазіями і вподобаннями студійців, інколи виходять за межі жанрових значень. Назвемо такі твори просто «картинами». В кожній з картин присутній і талант і душа художника.

Вивчення та виконання копій шедеврів живопису – один з важливих етапів навчання основам образотворчого мистецтва. В нашій студії завжди з великим натхненням пишуть чудові морські пейзажі «марини». З емоціями відтворюючи певний мистецький шедевр знаного майстра, початківці, вкладаючи часточку своєї душі, створюють гарні мистецькі твори.

Взагалі, студійцям доступні різні техніки та стилі станкового живопису. Немає ніяких обмежень. Все залежить від таланту і бажання студійця!

Коли на вулиці панує пора жовтого листя, в студії натхненно створюють, пишуть з натури олійними фарбами осінні духмяні, вишукані натюрморти.

Квіти завжди надихають, приносять із собою безмежні можливості інтерпретацій, пошук стилістики, віднайдення колористичних сполучень, ствердження творчих індивідуальностей.

Золотаві, рожеві, червоно-багряні, білі, великі, дрібненькі, ніжні та примхливі квіти... Живі милують око, зрізані дивують, намальовані вражають незбагненністю поєднання живого і мистецького, вигаданого. Намальовані квіти належать Вічності.

Тож, маємо дуже щедрий доробок квіткових осінніх натюрмортів!